На Херсонщині викрито 21 громадянина за співпрацю з російськими окупантами

На Херсонщині викрито 21 громадянина за співпрацю з російськими окупантами. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора на своєму Telegram-каналі.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора 21 громадянину України повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

“Підозрювані в період дії воєнного стану добровільно почали співпрацювати з окупаційною владою РФ. Вони зайняли посади в незаконному правоохоронному органі – «Державна інспекція безпеки дорожнього руху головного управління міністерства внутрішніх справ Херсонської області». На цих псевдопосадах вони виконували рішення окупаційної адміністрації РФ, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації Росією частини території в Херсонській області. До цього 13 підозрюваних працювали в територіальних органах Національної поліції України в Херсонській області”, – йдеться в повідомленні Офісу Генерального прокурора.

Досудове розслідування – ГСУ СБУ, оперативний супровід – Департамент ВБ Нацполіції України та Головне управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансування тероризму ДЗНД СБУ.