Херсонський артхаб провів майстер-класи до Великодня

Жінки разом із дочками навчалися робити великодні прикраси у майстринь. Заняття організували у херсонському артхабі в укритті. На ньому побували і кореспонденти Суспільного.

Наталя Данильченко – херсонська викладачка, зараз працює на пів ставки, бо в місті залишилося мало дітей. Разом з донькою готується до Великодніх свят, планують спекти паску та зробити крашанки. Вдвох прийшли на майстер-клас до херсонського хабу. Хочуть навчитися в’язати святкові прикраси.

“Зараз час дуже важкий. А коли займаєшся якоюсь творчістю, це заспокоює. І сама опановую технологію в’язання, і моя дитина. Я тут народилася, прожила весь свій вік, тут народилася моя дитина. Я не боюся, але ж боюся за дитину. І взагалі за те, що руйнується наше життя – це страшно”, – говорить Наталя.

На цей майстерклас прийшли сім жінок та дівчат, тут їх вчать плести гачком, розписувати пряники, робити іграшки з бісеру та створювати вітальні листівки до Великодня.

“Дуже гарний процес, дуже подобається. Цікаво, а головне, що відволікаєшся від проблем, які в тебе є. Раніше я пробувала робити, але в мене не дуже виходило. Це краще, ніж самій робити”, – каже відвідувачка Ліза.

Творчі майстеркласи організувала дизайнерка та волонтерка Олександра Книга. Багато років жінка займається дітьми з інвалідністю, допомагає каховському дитбудинку “Радість”.

“Я знайшла майстринь у Херсоні та області, дуже талановиті дівчата та жінки з досвідом, які вже працювали з дітками та готові ділитися своїми знаннями. Я вбачаю велику необхідність проведення таких заходів для дітей, бо дітки вже понад рік у ситуації, коли не працюють ТЦ, розважальні центри, творчі майстерні, а діткам треба збиратися, комунікувати, Розвивати пізнавальні, креативні здібності”, – говорить Олександра Книга.

Майстриня Галина вчить робити великодні прикраси.

“Ми навчали в’язати великодні яєчка у вигляді зайчика-патріота. За допомогою в’язання можна робити будь-які іграшки. Всі пішли задоволені, хочуть навчатися далі, шукати інформацію, гачки, пряжу і творити”, – каже Галина.