Херсонський театр ім. Куліша презентував відеокнигу “Незламна Херсонщина” до роковин війни (відео)

До річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну Херсонський театр ім. М.Куліша презентував відеокнигу “Незламна Херсонщина” з віршами сучасних авторів про війну. Про це Херсонський театр ім. М.Куліша написав на своїй сторінці у Facebook.

До проєкту долучилися заслужені артисти України Тетяна Проворова, Руслан Вишнивецький, Олександра Тарновська, артисти театру Ольга Бойцова, Олена Пасько, Вадим Гнідаш, Андрій Клочко, Наталя Вишневська, Тетяна Мисак, Євгеній Карнаух та Ольга Марфіна.

“Артисти самі обирали вірші, які їм відгукнулись найбільше. Є вірші-переможці, їх автори Валерія Дихтяра та Ірина Гребенюк-Дармостук. Вони отримали найбільше відгуків серед наших прихильників у соцмережах. А також поетичні рядки Юлії Бережко-Камінської, Василя Загороднюка, Надії Теленчук, Тетяни Власової, Галини Бокшань, Ганни Щидловської, Катерини Бабечко, Наталі Тарасюк”, – каже керівниця літературно-драматичної частини театру Альона Мовчан.

Актриса театру Олена Пасько розповіла, що обрала вірш Ганни Щидловської.

“Мій вибір – біль всієї країни, дуже актуальний, на жаль. Він надає сил триматися, фінал гарний, бо стверджує, що українці – незламна нація. Мені подобається стиль написання Ганни Щидловської, вона пише просто і змістовно. Хочу, що б цю авторку знали та читали”, – говорить актриса.