Каховський колаборант Рубцов шукає роботу в Іспанії подробиці (відео)

Тренер карате-шотокан з міста Каховка Костянтин Рубцов, який ще нещодавно співпрацював з російськими окупантами, втік в Іспанію і зараз шукає там роботу, представляючись вигаданим прізвищем Абрамов.  Ще влітку він працював під егідою окупантів, налагоджував стосунки з анексованим Кримом та прославляв російську ППО. А сьогодні – шукає роботу в сонячній Іспанії під вигаданим прізвищем. Тренер з Каховки Костянтин Рубцов покинув російських окупантів та намагається почати нове життя в Європі, як біженець. Про це повідомило херсонське видання Мост.

Свого часу, тренер розповідав про наміри співпрацювати з анексованим Кримом і проводити змагання у Саках, при тому, що колись його команди їздили на змагання по всій території України і навіть за кордон. Говорив про співпрацю з головою федерації шотокан РФ, а також дякував російській ППО за захист від українських обстрілів  та транслював інші типові кремлівські наративи.
Зазначається, що наразі тренер-колаборант виїхав до Європи як біженець і намагається працевлаштуватись за фахом в Іспанії під прізвищем Абрамов. При цьому вже публічно називає Каховку окупованою Росією, події в Україні – горем та відхрещується від всього російського.
Рубцов засвітився в групі Facebook “Українці в Іспанії”, де розмістив оголошення про пошук роботи. Але там він вже Констянтин Абрамов.