Миколаївські лікарні готові приймати пацієнтів із Херсона

Миколаївські лікарні надають необхідну медичну допомогу пацієнтам з деокупованих територій Херсонщини. Також лікарні міста станом на 28 грудня готові приймати вагітних та породіль після  обстрілу пологового відділення однієї з лікарень Херсона. Про це Суспільному повідомила начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

“Сьогодні вночі сталася ще одна трагедія в Херсоні було потрапляння в пологовий будинок, ми готові приймати пацієнтів – вагітних та породіль. Пологові будинки налаштовані на те, якщо такі пацієнти до нас звернуться, ми їх госпіталізуємо, їм буде надано потрібну медичну допомогу”, – розповіла Ірина Шамрай.

Миколаївські лікарні від початку вторгнення РФ допомагають колегам з Херсона, каже начальниця управління охорони здоров’я.

“На початку окупації Херсона, дуже багато передавали гуманітарної допомоги, ми ділили її фактично навпіл із закладами Херсона, які надавали допомогу своїм жителям. Усі проблеми, які нас просять вирішити колеги з Херсонської області, ми всі їх вирішуємо”, – говорить Шамрай.

Зі слів Ірини Шамрай, всі лікарні Миколаєва попереджені та готові приймати пацієнтів з деокупованих територій Херсонщини.

“В нас було розширено відділення нейрохірургії в лікарні швидкої медичної допомоги в зв’язку з тим, що в Херсоні не всю медичну допомогу можна надавати в тих закладах, які там є. Багато було дітей переведено з Херсонської обласної дитячої лікарні, тому в нас тісна взаємодія”, – розповіла Ірина Шамрай.