Майже 200 херсонців подали заявки на вступ до підрозділів Гвардії наступу (відео)

Міністерство внутрішніх справ України оголосило додаткове формування бригад Національної гвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби. Про це пише Суспільне.

До повномасштабного вторгнення херсонець Андрій був підприємцем, під час російської окупації чоловік волонтерив.

“Друзі, які служать запросили до них, сказали що дійсно є цікава можливість працювати, цікава робота”, – говорить Андрій.

До підрозділів Гвардії наступу повинні вступати вмотивовані люди, які здатні виконувати поставлені задачі.

“З особливих вмінь, я вважаю що досить непогано керую автомобілем і стресостійкість звісно після всього що пережили тут трохи на іншому рівні зараз знаходиться”, – каже Андрій.

На 21 лютого заяви на вступ до бригад Гвардії наступу подали 184 херсонці.

“Для того, щоб вступити у Гвардію наступу треба подати заявку на сайті Гвардії наступу або в місцях дислокації підрозділів через ЦНАП Миколаївської міськради. Потім необхідно пройти військову лікарську комісію. В медичних підрозділах систем МВФ скласти психологічне тестування та фізичні нормативи, та у разі успіху пройти відповідне навчання. Жінки також можуть вступати до Гвардії наступу на рівні з чоловіками”, – каже голова пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

Підрозділи Гвардії наступу формуються з добровольців. Доєднатися до нових формувань можуть всі охочі. Для цього потрібно мати задовільний фізичний та психологічний стан.