Марк Куцевалов зібрав майже два з половиною мільйони гривень на Starlink для Херсона

Одинадцятого грудня комік, учасник “Ліги сміху” Марк Куцевалов оголосив у своєму Instagram, що вирушає в “Космопохід” – пішу подорож з Києва до Херсона. Четвертого січня він дістався до міста, Про Марка написало Суспільне.

Під час свого шляху він планував зібрати два мільйони гривень на системи супутникового інтернету Starlink у пункти обігріву Херсона. У Куцевалову вдалось зібрати майже два з половиною мільйони гривень, про це він звітує на своїй сторінці.

“Цей похід складніший за літній. Темніє швидко, трасою йти зручніше, але страшно – поруч проносяться машини. Сходиш з траси – опиняєшся в кучугурі. Сходити в туалет та ночувати у просто спальному мішку було проблематично”, – зазначив він.

У деякі дні вдавалось долати більше ніж 50 кілометрів. Іноді доводилося йти цілу ніч у пошуках ночівлі. У великих містах Куцевалов проводив зустрічі з місцевими фанатами – вони також допомагали збирати кошти на Starlink. Це вже другий благодійний похід коміка. В серпні Марк вирушив у благодійний похід з рідного міста Чорноморськ, що на Одещині, до гори Говерла, аби зібрати 2 850 000 гривень. Тоді він пройшов пішки 850 кілометрів, а свій шлях транслював у соцмережах у форматі реаліті-шоу. Суму вдалося зібрати – тож після завершення походу Куцевалов придбав три карети швидкої допомоги та позашляховик для військових.