Морський піхотинець на позивний “Зафір” мужньо воює в лавах ЗСУ

Коли РФ розпочала війну в Україні, українські воїни встали на захист своїх земель. Саме це об’єднало світ та спонукало нам допомогти, а деяких навіть надихнуло й особисто відправитись на фронт. Такі добровольці є у лавах 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Про піхотинця з США, який воює в лавах ЗСУ, розповіли на Офіційній сторінці 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
Американець з Канзасу на позивний “Зафір” – ветеран морської піхоти США, що брав участь у боротьбі проти терористів у Сирії. Коли російські війська вторглися в Україну, він разом з бойовими побратимами одразу вирішив встати до зброї пліч-о-пліч з українськими захисниками.
“Я терпіти не можу, коли хтось намагається загарбати чужі землі. А якщо я можу це зупинити, то так і зроблю”, – говорить “Зафір”.
“У Сирії я протистояв бойовикам ІГІЛ. Тоді найбільшою небезпекою були міни та саморобна вибухівка. Тут багато авіації та артилерії. Та мене це не лякає, як і моїх друзів. Майже усі, з ким я служив тоді – зараз в ЗСУ”, – розповів “Зафір”.
Коли морпіх прибув в Україну, лицарі тримали фронт на Херсонщині та готувалися до контрнаступу. Тоді ж наші розвідники тепло прийняли його у колектив.
“Завдяки нашій команді я маю величезну кількість необхідних для розвідки знань та вмінь. І разом з ними я виконав велику кількість завдань. Крім того, вони чудові ще й як люди. Відкрили мені стільки цікавого про Україну, навіть почали мові навчати”, – говорить морський піхотинець.
Своїм головним та найважчим боєм розвідник поки називає херсонський контрнаступ. Тоді ж він отримав важкі поранення, хоча попри це зараз згадує про них з посмішкою.
“Коли ми штурмували російські позиції, то потрапили під щільний танковий та артилерійський обстріл. Один зі снарядів розірвався неподалік мене, осколки потрапили в голову, руку і ногу. Мене швидко евакуювали й відправили на реабілітацію”, – продовжує військовослужбовець.
Одужавши, лицар повернувся до побратимів та разом з ними виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку.
“Я люблю Україну, люблю 28-у бригаду. Впевнений, що ми переможемо, я повернусь додому в США й запрошу побратимів у гості”, – завершує розповідь “Зафір”.