Миколаївські енергетики розказали, як відновлювали електропостачання на Херсонщині

На звільнені від окупанта території Херсонщини в останній тиждень рушили всі наявні бригади Миколаївобленерго. Про це миколаївські енергетики повідомили на сайт Миколаївобленерго.

“Миколаївські енергетики працювали без перепочинку, без вихідних та перерв, незважаючи на погодні умови. Через тривалі дощі під’їзні шляхи подекуди довелося організовувати насипом будівельного сміття, інакше важка спецтехніка просто не могла дістатися локації. Місили грязюку, тягнули кілометри проводів, піднімали опори, ремонтували траверси та замінювали пошкоджені ізолятори. Підганяла думка: скільки людей чекає на результат цієї роботи!”

Через нагальність та важливість відновлення даної електромережі, до процесу долучилися хто міг – Миколаївоблтеплоенерго надало техніку та своїх зварювальників; Тернопільобленерго виділив бригаду високовольтників для відновлення повітряних ліній. Попереду енергетиків йшли сапери.

“Замурзані, але задоволені, можемо сказати, що високовольтна лінія, що дозволить заживити споживачів Херсонщини, та дозволить відновити водопостачання Миколаєва, готова до роботи!”