Минулої доби російська армія вкотре обстріляла населені пункти Херсонської області (фото)

Як повідомляє Херсонська ОВА, минулої доби російська армія 65 разів обстріляла населені пункти Бериславського, Каховського та Херсонського районів. Випустивши при цьому 265 снарядів з артилерії, танків, РСЗВ, мінометів, БпЛА та авіації. Про наслідки обстрілів повідомила поліція Хесонської області на своїй сторінці в Facebook.

Обстріли російськими військовими населених пунктів Херсонського району.
“Під обстрілами перебували населені пункти Херсонської територіальної громади: острівна та лівобережна частини (дачні ділянки). Серед населених пунктів громади обстрілювались: м. Херсон (Корабельний район), смт Зимівник, смт Комишани, смт Молодіжне та смт Наддніпрянське. В с. Загорянівка Музиківської громади на дитячому майданчику двоє хлопчиків травмувалися внаслідок вибуху російського боєприпасу. Поранення отримали троє цивільних, з них двоє дітей”, – йдеться в повідомленні поліції.

Обстріли російськими військовими населених пунктів Бериславського району.

“Під обстрілами опинилися населені пункти Бериславської, Милівської та Тягинської територіальних громад. А саме: м. Берислав, с. Зміївка, с. Михайлівка, с. Новокаїри, с. Одрадокам’янка та с. Тягинка. Внаслідок обстрілів м. Берислав та навколишні населенні пункти залишилися без світла. Пошкоджено: автомобілі, житлові будинки, господарські споруди, адмінбудівля, приміщення пошти, сільський клуб, амбулаторія, церква та пам’ятник. Поранення отримали двоє цивільних”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.
Обстріли російськими військовими населених пунктів Каховського району.
“Під обстрілами опинилися населені пункти Новокаховської та Рубанівської територіальних громад. А саме: смт Козацьке та с. Веселе”, – йдеться в поліції.
Продовжують надходити заяви про злочини російських окупантів на окупованих ними територіях Херсонщини.
“Минулого літа під час окупації в Херсоні, російські військові проводили незаконні обшуки гаражного кооперативу, звідки викрали зброю. В одному з населених пунктів тимчасово окупованого Каховського району російські військові викрали з гаражу місцевого жителя автомобіль. Також жителі області, які виїхали на підконтрольну Україні територію повідомляють, що вони втратили зв’язок із рідними, які залишилися в російській окупації”, – йдеться в поліції.
Минулої доби поліція відкрила 31 кримінальне провадження проти російської армії за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.