На Черкащині працює підприємство релоковане з Херсонщини (відео)

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Черкащину релокували майже пів сотні підприємств. Більша половина з них вже працює на повну потужність, решта поки налагоджують роботу. Про роботу підприємства дізнавалось Суспільне

Релоковане підприємство спеціалізується на виробництві одягу для силових структур. Зараз шиють літній асортимент костюмів.

“В літній асортимент костюмів входить два види костюма: літній і польовий, яких потребують зараз наші воїни”, – розповіла керівниця одного з філіалів Наталія Дементьєва.

Швейну компанію перевезли на Черкащину минулого року влітку, Налагодити виробництво вдалося досить швидко, не дивлячись на те, що довелося все починати з початку.

“Всі наші шість підприємств були окуповані росіянами. І коли ми розпочинали роботу на Черкащині, доступу до жодного з наших окупованих підприємств не було. Все створювали з нуля”, – розповів директор Ярослав Скрипник.

Закупили обладнання, матеріали, та орендували приміщення для трьох філіалів. На них працевлаштували близько двох сотень людей. Керівництво надає можливість студентам проходити тут практику із подальшим працевлаштуванням.

“Нас сюди запросили спробувати щось нове, нові машинки, поспілкуватися”, – розповіла практикантка.

Швейна компанія налагодила співпрацю із щонайменше десятьма волонтерськими організаціями. Вони надають тканину для пошиття балаклав, допомагають із лекалами та забезпечують обрізками для плетіння маскувальних сіток. Наразі компанія готується до розширення та збільшення обсягів виробництва, аби вийти на ті потужності, які мали на Херсонщині.