На Херсонщині правоохоронці ексгумували тіла двох чоловіків закатованих російськими окупантами

На Херсонщині правоохоронці ексгумували тіла двох чоловіків, які були закатовані російськими окупантами. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури спільно зі слідчими поліції та експертами в рамках кримінального провадження провели ексгумацію тіл двох чоловіків, яких закатували до смерті представники РФ.
“Загиблі – місцеві мешканці. Під час тимчасової окупації Росією Херсона військовослужбовців РФ з різницею майже в місяць незаконно затримали чоловіків. Їх помістили до ізолятора тимчасового тримання, який російські окупанти облаштували для ув’язнення та катування громадян.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили місце поховання замордованих чоловіків та провели ексгумацію їх тіл. При поверховому огляді трупів виявлено ознаки численних ушкоджень, серед яких і переламані ребра.
Наразі трупи чоловіків направлено для проведення судово-медичної експертизи”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
Прокурори продовжують збирати необхідні докази порушення норм міжнародного гуманітарного права Росією, аби притягнути причетних до відповідальності.