Наслідки обстрілу Російськими військовими Херсону та селища Комишани (відео)

2 лютого російські військові обстріляли Херсон та селище Комишани. Двоє людей загинули. Про це повідомив Суспільному керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

“Знову потерпали від обстрілів. Це, як завжди були міномети, танки, РСЗВ. Сьогодні близько другої ночі обстріляли центр міста. Загинув молодий чоловік 25 років. А зранку обстріляли Комишани, де загинула жінка”, – каже Толоконніков.

Людмила Музикіна живе у херсонському будинку, який обстріляли.

“Летіло зі сторони Олешок. Зачепили протезний цех і наш будинок, дах, другий поверх. Ми гасили пожежу, я викликала рятувальників. Багато пошкоджень, та й квартира повністю зруйнована. Я спала внизу, і це мене врятувало. Сусіди до яких потрапив снаряд зараз в Одесі”, – розповіла Людмила.

Одна людина загинула і одна поранена внаслідок обстрілу Комишан, про це повідомила староста селища Катерина Рогова. Снаряди влучили в будинки. Рідний брат загиблої в Комишанах В’ячеслав розповів, що сестру вбило якимось уламком.

“Я в шоці, мати також в шоці. Чоловік не може прийти до себе. Він був у нас в гостях, коли стався вибух. Сестрі було 43 роки. Уламок влучив в неї. Вона ще спробувала вийти з кімнати, але багато крові втратила і померла. Це сталось поряд з будинком”, – говорить В’ячеслав.

Подруга загиблої Олена Латій розповіла, що на момент обстрілів її не було в Комишанах. Жінка була у Білозерці і про те, що сталось дізналась від сусідів.