На лівобережжі Херсонщини російські окупанти обстрілюють нелояльні до себе громади

Провокаційні обстріли на лівобережжі Херсонщини російські окупанти здійснюють по населених пунктах, де живуть найменш лояльні до них громади. По це повідомив начальник пресслужби тактичної групи “Грім”, капітан-лейтенант Дмитро Плетенчук під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa.

Військові РФ обстрілюють мирних людей з мінометів, щоб було важче зрозуміти, з якого боку прилетіли снаряди.

“Надійшла інформація з лівого берега, що російські окупанти – намагаються з’ясувати, які райони є наймеш лояльними до окупаційної влади РФ, і тому свої провокації вони намагаються здійснювати по них. Серед таких – Олешки, які періодично страждають від обстрілів з боку росіян. Використовують вони для цього міномети. Бо досить важко визначити на такій дистанції звідки саме вівся вогонь”, – сказав начальник пресслужби тактичної групи “Грім”.

Військовий також зазначив, що зовсім іншу тактику обстрілів російський ворог використовує, обстрілюючи деокуповане правобережжя.

“Найбільше на правобережжі Херсонщини страждає агломерація. Саме населені пункти, які знаходяться довкола міста Херсона. Ми так розуміємо, що, не заморочуючись особливо на розвідку, російські окупанти ведуть обстріли районами”, – сказав Плетенчук.