На Новий рік в Херсоні стане менше Пунктів Незламності

Як працюватимуть Пункти Незламності у новорічні свята пише Суспільне.

Херсонка Оксана Дячук живе у мікрорайоні Корабел. Майже щодня разом з дочкою Катериною пішки ходять до Пункту Незламності.

“Тепліше, ніж вдома, бо там світла немає, опалення немає, нічого немає”,  розповідає Оксана.

Семикласниця Катя тут ловить інтернет-зв’язок, щоб навчатися дистанційно.

У Галини Троскавець вдома п’ять днів не було електроенергії і вона прийшла до Пункту Незламності, щоб їй допомогли розібратися з телефоном.

Тетяна та Олег Пункт Незламності відвідують вдруге. Тетяна вважає, що це дуже добре, коли на вулиці дуже холодно, тут можна загрітися, випити гарячого чаю.

Олег Лисюк додає, що і зарядити телефон теж.

“Все-таки не завжди електрика є. Недавно таке було, що пару днів не було, але зараз є”,  говорить чоловік.

У перші дні після відкриття Пункти Незламності відвідували близько 1000 херсонців щоденно, розповідає начальник Скадовського районного управління ГУ ДСНС у Херсонській області Віктор Фисуненко.

“Зараз вже у багатьох людей є світло, є інтернет, тому людей трішки. Але приблизно 300 людей за день. Під час обстрілів людям вказуємо адреси найближчих укриттів. Також ці адреси є у нас в довідковій інформації в наметі”,  розповідає Віктор Фисуненко.

За інформацією фахівчині сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Херсонській області Оксани Ульянової, частину Пунктів Незламності на Херсонщині під час свят закриють.

“На сьогодні задля безпеки громадян мобільні Пункти Незламності в Херсоні та деокупованих населених пунктах згорнуто в зв’язку з ворожими обстрілами, які переважно відбуваються там, де є скупчення людей”,  повідомила фахівчиня.

У Херсоні на новорічні свята працюватимуть стаціонарні пункти незламності у звичному режимі.