В Кропивницькому настоятель херсонського храму повінчав пару переселенців Херсону

В Кропивницькому повінчалися подружжя переселенців з Херсону Павло та Алла Макарови. Вінчав пару настоятель херсонського Свято-Покровського храму Православної церкви України, уродженець Кіровоградської області Сергій Чудинович. Про це написало Суспільне.

Павло та Алла Макарови разом 23 роки. В рідному місті повінчатись не могли через окупацію.

“Херсон руйнують. Вирішили вінчатись, бо я хочу бути з ним і тут, і там, все життя – довге чи коротке, яке воно буде”, – говорить Алла.

Подружжя має двох доньок. Обидві підтримали батьків. Зі слів доньки Макарової вона пишається, що була свідком на вінчанні.

“Я дуже щаслива, що мої батьки взяли шлюб перед Богом. Все відбулося дуже тепло, по родинному. Для мене велика честь засвідчити, що батьки взяли шлюб”, – говорить донька

Родина Макарових переїхала в Кропивницький в грудні, через місяць після звільнення Херсона, бо російський снаряд влучив у квартиру поверхом вище. Живуть в обласному соціальному центрі матері і дитини.

Керівниця центру матері і дитини Інна Жолобова розповіла, що вінчання організували спонтанно.

“Ми дізналися випадково, що ця родина хотіла повінчатися у священика, з яким ми теж маємо партнерські стосунки. Недовго думаючи, не відкладаючи на потім, вирішили, що вінчання буде”, – говорить керівниця.