На Окупованій частині Херсонщини загроза локального голоду

Через низку проблем опинився в стані глибокої кризи аграрний сектор на окупованій росіянами частині Херсонської області. Про це пише херсонське інформаційне видання Мост посилаючись на російські і підконтрольні росіянам херсонські медіа.

В медіа розмістили інтерв’ю з фермером із Скадовського району Павлом Кімом, який, судячи з його слів, він готовий працювати як російський підприємець, але не має такої можливості. Фермер розповідає, що на окупованій частині області немає можливості оформити землю. Окупанти не створили структури, які б це робили.

Росіяни обіцяють аграріям на окупованих територіях державну підтримку, але господарства не можуть її отримати, бо їх для російських структур формально немає.

Павло Кім розповів, що він та інші фермери в цьому році мали великі проблеми з реалізацією продукції, бо вирощували її для українського ринку, а мали можливість продавати лише в окупованому Криму. Той же Кім не зміг продати близько 160 тон капусти, і вона зіпсувалася на полі.

Влітку росіяни та їхні поплічники розказували про величезні перспективи херсонських аграріїв, про колосальні можливості російського ринку сільгосппродукції. Насправді ж аграрії в збитках і просять окупантів про фінансову підтримку. Вона буда анонсована, але фермери не мають можливості її отримати.