За сприяння в примусовій паспортизації – судитимуть голову окупаційної адміністрації Скадовського району

За сприяння в примусовій паспортизації та організації незаконного референдуму – судитимуть голову окупаційної адміністрації Скадовського району. Про це повідомляє Офіс Генерального Прокурора на своєму Telegram-каналі.

“В червні 2022 року мешканка Скадовського району перейшла на бік російських окупантів. Вона незаконно зайняла посаду голови військово-цивільної адміністрації Скадовської територіальної громади Скадовського району Херсонської області. На даній посаді жінка виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, а також доручення військового керівництва РФ, спрямовані на утвердження окупаційної влади. Обвинувачена також брала участь у відкритті місцевого пункту отримання громадянства РФ та в організації проведення незаконного референдуму щодо виходу області зі складу України та приєднання до територій Росії, а також масових заходах, організованих на підтримку РФ”, – йдеться в повідомленні.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно неї за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).