Наслідки обстрілів армією РФ правобережної Херсонщини (фото, відео)

Російська армія кожної доби обстрілює правобережну частину Херсонщину. Дісталось і обласному центру, переважно приватним житловим будинкам. Наслідки обстрілів бачили кореспонденти Суспільного.

На подвір’ї херсонців Ірини та Леоніда розбита хата, потрощений дах, вибиті вікна.

“Я був на службі, дружина була вдома”, – каже Леонід Биченко.

Ірина Леонтьєва пригадує, як все сталось.

“Вийшла на кухню зробила собі чай, пішла в зал. Воно не те що бухнуло, воно так вибухнуло, що просто не передати словами, мене звісно відкинуло, дівчинка зі мною була її теж відкинуло в сторону і ми почали ховатися в гардеробній”, – говорить Ірина.

Якби вчора затрималась на кухні на кілька хвилин довше – то загинула би. Врятувало жінку ще й те, що снаряд, який влучив, наполовину увійшов у землю.

“До нас приїздили військові і сказали, що у вас друге день народження, тому що це навіть не міномет, а це було РСЗВ, і 50 % воно увійшло в землю, тобто воно в землі вибухнуло, а потім вийшло наверх. Якби це була зима і холодно і земля була б мерзла у мене просто хати б не було, а можливо і мене теж”, – каже Ірина.

Під обстрілом був не лише цей район міста, а й мікрорайон Корабел. Гатили російські військові також і по інших деокупованих населених пунктах.