Одеські поліцейські виявили пса прив’язаним біля величезної воронки, яку залишила по собі російська ракета на території домоволодіння його господарів

Родина, в якій він жив, давно евакуювалася з Херсона, залишивши чотирилапого на сусідів. Але і вони покинули місто, коли був зруйнований дах над головою. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

«Ми виявили собаку, обстежуючи пошкоджені після обстрілу російськими військами домоволодіння жителів Херсона. Він сидів прив’язаним на своєму обійсті, а навколо нього були страшні руїни. Пухнастий дивом уцілів», – розповів заступник начальника Роздільнянського РВП Олег Марталога.

За псом не було вже кому доглядати: господарі поїхали давно, залишивши його на сусідів, але і вони евакуювалися у безпечніше місце, коли росіяни зруйнували їхню оселю.

Поліцейські забрали собаку до себе, чотирилапого друга назвали Блеком. За гарного догляду та чуйного ставлення пес швидко оговтався від стресу і повеселішав. А нещодавно його господарі, дізнавшись, що він у поліцейських, приїхали по нього і забрали з собою.