Після російських обстрілів Херсону, люди чекають на допомогу від місцевої влади та долають наслідки самотужки (відео)

Внаслідок російських обстрілів від початку 2023 року в Херсоні пошкоджені дві з половиною тисячі вікон. Люди долають наслідки самотужки та звертаються по допомогу до місцевої влади. Пише та опублікрвує відео Суспільне.

 Під час мінного обстрілу району Склотара на початку грудня один з будинків у місті було пошкоджено, в розташованих поблизу будинках повилітали вікна та двері. Місяць тому мешканці будинків подали заявки до міської військової адміністрації, щоб отримати будматеріали та закрити, вибиті внаслідок російських обстрілів, вікна та двері.

“Я неодноразово писала заяву до Херсонської міської ради щодо потреби в будівельних матеріалах. І до сьогодні будматеріалів ми не отримали. На гарячу лінію не додзвонитися”, – говорить волонтерка Ірина Деревянко.

Під обстріл потрапив і волонтерський центр, де працює Ірина. Відповідні заяви написали, але так нічого досі і не отримали.

“Першого разу мені сказали продукти і матеріали в заявці окремо розділити, на другий раз не погодили, сказали напишіть на районну адміністрацію, районна рада напише на них, а вони потім погодять районні, а районна мені. Я заявку віднесла до районної ради, досі чекаю”, – каже Ірина Деревянко.

Одну з багатоповерхівок в іншому районі міста російська армія обстріляла 24 лютого. Мешканці будинку отримали матеріали від влади – пакувальну плівку для йогуртів.

“Через два дні нам привезли плівку. Приїхали, привезли плівку, рейки, гвіздки. Повилітало скло майже всюди, лише на п’ятому поверсі не всюди”, – говорить мешканка будинку Алла Самойлова.

Вибуховою хвилею повибивало скло у вікнах та квартирі пенсіонерки Людмили Сварак. Зять закрив їх плівкою.