Після розголосу звірств у Бучі, окупанти завезли в Україну мобільні крематорії

Російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Крематорії завезли, щоб після широкого міжнародного розголосу звірств у Бучі, приховувати злочини в Україні. 
“Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити. Воєнною розвідкою України неодноразово фіксувалися факти використання мобільних крематоріїв на території Чернігівської області. Роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області”, йдеться в повідомленні.
В ГУР додають, що збройні сили росії також використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.
Дії російської армії підпадають під визначення “геноцид” відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *