Попри постійні обстріли військовими РФ, дитяча лікарня в Херсоні приймає пацієнтів у звичному режимі (відео)

Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня працює, попри російські обстріли. До лікарні доставляють дітей з різних районів. Хворі отримують таку ж спеціалізовану медичну допомогу, як і до війни. Про це пише Суспільне.

Другий тиждень в лікарні разом з мамою Руслан. Хлопець з Бериславського району з с. Раківка. Нині у селі і поблизу нього немає ні лікарів, ні фельдшерів. Також не працює і аптека. Коли потрібно було якісь ліки, то вони зверталися до українських військових. Тиждень Руслана лікували вдома. Коли зрозуміли, що це не просто застуда, мати вирішила хлопця відвезти до дитячої лікарні.

“Російські військові розібрали мою машину. Не було чим приїхати в лікарню. Нам допомогли українські військові, і відвезли мене з дитиною в лікарню”, – каже мама хлопця Оксана.

У сусідній палаті Дмитро. Він зі Знаменки Білозерського району. Хлопець вже посміхається, а три тижні тому мучився від вушного болю. До лікарні його привезла мама з діагнозом гнійний отит, а після здачі аналізів підтвердився ще й менінгіт.

За словами матері хлопця, хвороба починалася із застуди. Лікувати почали тим, що було в домі.

“В нашому селі лікаря зараз немає, а їхати в Херсон, який щодня російські військові обстрілюють, ми боялися. Наважилися, коли зрозуміли, що дитині потрібна допомога спеціалістів”, – говорить мама Дмитра Ольга.

Зараз хлопці почуваються добре і вже готуються до виписки. Лікар-отоларинголог Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Антон Дев’ятко каже, що діти потребували саме спеціалізованого лікування.

“Хвороби починалися з більш менш звичайно, яка має лікуватися за містом проживання. Потім ситуація ускладнилася і діти потребували серйозного лікування, які були надані в умовах нашої лікарні”, – розповів лікар-отоларинголог.