Прокуратура арештувала майно так званого “голови Голопристанської ВЦА” на понад 11 мільйонів гривень

Прокуратура арештувала нерухоме майно, транспортні засоби та корпоративні права, які належать “керівнику” окупаційної Голопристанської адміністрації Геннадію Недялкову. Загальна вартість арештованого – понад 11 мільйонів гривень. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За клопотанням Скадовської окружної прокуратури Херсонської області накладено арешт на нерухоме майно, транспортні засоби та корпоративні права, які належать підозрюваному в пособництві країні-агресору (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111-2 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
“Підозрюваний під час тимчасової окупації Росією Скадовського району добровільно пішов на співпрацю з російськими окупантами та став так званим “головою” Голопристанської окупаційної адміністрації. Виконуючи свої «повноваження» у червні 2022 року «очільник», разом із своєю «заступницею» у супроводі військових РФ прийшли додому до легітимної заступниці міського голови та вимагали від неї ключі від машини і свідоцтво про її державну реєстрацію. Побоюючись за своє життя, а також життя своїх близьких, жінка виконала вимогу. Після незаконного заволодіння транспортним засобом територіальної громади, дане авто використовується представниками окупаційної влади. Загальна вартість арештованого майна понад 11 мільйонів гривень”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Також відносно нього на розгляді суду перебуває обвинувальний акт за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).