Родина з Херсона пережила російську окупацію та залишається в місті попри обстріли (відео)

У своїй квартирі в рідному Херсоні родина Шерстюк пережила дев’ять місяців російської окупації та лишаються і зараз, під постійними обстрілами російських військових. Історію родини дізнавалось Суспільне.

Під час російської окупації родина шукала українську гуманітарну допомогу. Гірше було з ліками, які в цій родині необхідність. Адже брат Тетяни має інвалідність. Та попри все, про виїзд навіть не думали.

“У нас немає бомбосховища, тому ми вдома. Нам немає куди їхати. Спочатку було батькам страшно, а потім звикли вже. Чекаємо, поки це все закінчиться. Світло є, вода є, газ є”, – каже Тетяна Шерстюк.

До повномасштабного вторгнення діти Тетяни танцювали у дитячому колективі “Янголи добра” та брали участь у проєктах “Сильні духом” та “Краса без обмежень”. Під час російської окупації доводилось весь час сидіти вдома, на вулиці гуляли вкрай рідко, бо боялись російських військових. Діти почали плести з бісеру, читали.

“Ми плетемо такі браслетики, каблучки, брелочки. Ми навчили своїх подруг плести, вони теж тепер плетуть такими гумками”, – розповіла Ніка Шерстюк.

Керівниця дитячого творчого колективу “Янголи добра”, який відвідували дівчатка, з родиною підтримувала зв’язок всю окупацію. Хвилювалися, щоб дітей не вивезли до Росії під приводом оздоровлення.

“Взаємна підтримка, яка була під час російської окупації завжди – дала можливість вистояти, витримати та зараз підтримує”, – каже керівниця дитячого творчого колективу “Янголи добра” Марина Колокот.

Ліза, Ніка й Даша кажуть, мріють про скорішу Перемогу. Тоді вони зможуть повернутись до школи і звичного життя, а ще поїхати влітку на море.