Російська армія постійно обстрілює житлові будинки та інфраструктуру на правому березі Херсонщини (фото, відео)

Правий берег Херсонщини постійно перебуває під обстрілами РФ. Для обстрілів російські війська застосовують РСЗВ, танки, міномети, артилерію і БпЛА. Ціляться винятково у житлові будинки та інфраструктуру.

На подвір’ї херсонки Катерини Федюшкіної – руїни. ЇЇ обійстя під обстрілом російських військових було тричі. Востаннє – 19 лютого, ввечері.

Після першого обстрілу, який стався на початку грудня, родина пані Катерини облаштувала під житло літню кухню, де почали обживатись. Зараз і вона зазнала обстрілів.

Родину від їх обстрілів рятує підвал, в якому родина ховається, коли починають гатити.

“Підвал зробив мій чоловік. Того дня обстріл був вдень, в наш будинок снаряд влучив двічі. Спершу ми вийшли в коридор, але вхідні двері вирвало просто перед нами. Як ми встигли вибігти, не знаю”, – говорить жінка.

На їхній вулиці від нічного обстрілу пошкоджені й інші будинки. Сусідка Катерини зараз виїхала в інший район міста до брата.

Російські військові минулої доби гатили по приватних будинках херсонців і в інших районах міста. Посічені уламками дерева, паркан та плитка. Частково зруйновані кафе та кіоски.