Херсонщина: вкрали українську гуманітарку і видають за свою

В Херсоні українську гуманітарку, яку підготували українці для жителів півдня, російські окупанти вирали та видають за свою. Про це повідомляють на сторінці Association of Reintegration of Crimea.
14 травня підконтрольний окупантам телеканал «Крим 24» розмістив пропагандистський ролик про нібито «допомогу Криму» для закладів охорони здоров’я Херсону. В якості головного персонажу виступив Віктор Бурдовіцин, якій до окупації був заступником директора з медичної частини муніципальної Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
Примітно що основною потребою закладу розташованої у центрі окупованого та насиченого російськими загарбниками міста Бурдовіцин оголосив необхідність «воєнізованої охорони» що очевидно свідчить про реальний стан у місті та небезпеки з боку псевдо-«визволітелів».
Водночас, як повідомлялося ще у квітні, через режим терору та репресій загарбників, у лікарні, де перебуває до 150 дітей, були змушені припинити роботу значна кількість лікарів, що виїхали на підконтрольну територію. Також окупанти хизувалися на «Крим 24» про відвідання херсонського дому малюка, де наразі розміщено до 60 дітей-сиріт, яких не встигли вивезти з міста та два місяця переховували від російських загарбників у релігійних установах. При цьому пропагандисти показували передачу до закладу «памперсів та інших засобів гігієни».
У той же час встановлене що на окупованих територіях півдня України російські загарбники роздають у якості «гуманітарної допомоги» відповідну продукцію брендів «Nutrilak», «Pampers», «Heinz», яка у росії та окупованому Криму не виробляється та не поширюється з березня, через вихід вказаних структур з ринків держави-агресора.
Ця продукція, як повідомляють волонтери, була відібрана загарбниками з гуманітарної допомоги, яка спрямовувался, за сприяння української влади на окуповані території із Запоріжжя та Кривого Рогу у березні та квітні цього року.
Також примітно що самі колаборанти заявляють про розкрадання на окупованих територіях «разової допомоги» в 10 тисяч рублів, якою хизувалися ще місяць тому російські загарбники. Зокрема, факт того що ці гроші «загубилися у шляху» визнав мелітопольський колаборант Володимир Рогов. Характерно, що на окупований материковий південь з Криму силові структури окупантів пропускають, крім російських військових, найманців, силовиків та пропагандистів лише нібито «громадян росії з українським паспортом»; звісно такий формат можуть собі дозволити насамперед кримчани, цілком підконтрольні спецслужбам агресора.
Мету масового грабування окупованих районів Херсонської та Запорізької областей визнав і фейковий «кримський спікер» Володимир Константинов, який заявив про намір «переведення» тамтешніх підприємств під контроль «російських корпорацій» та про те що ці «регіони ніколи не були дотаційними». Це означає що ніяких коштів на «розвиток» окупованих земель агресор не планує в принципі та розглядає ці території суто як об’єкт колоніальної політики та вичавлювання звідти всіх наявних ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *