Російські тюремники захопили базу відпочинку «Корал» на Арабатській стрілці

Колаборанти Херсонської області, які втекли з Херсона на лівий берег Дніпра слідом за росіською армією і розгорнули свої «органи» в окупованих Генічеську і Скадовську, продовжують реєструвати їх у російському реєстрі, присвоюючи при цьому і вкрадені в українських підприємців приміщення. Про це пише Центр журналістських розслідувань.

До російського реєстру юридичних осіб внесене «Федеральна казенна установа «База матеріально-технічного та військового постачання Федеральної служби виконання покарань по Херсонській області».

“Головна діяльність цієї установи на окупованій території – складування, зберігання та забезпечення російських тюремників усім необхідним, аби вони і далі незаконно утримували і катували наших співвітчизників”, – йдеться в повідомленні.

Адресою контори «постачальників» тюремників вказано с. Щасливцеве, вулиця Набережна, 15. Забивши цю адресу в пошуковик Google можна знайти безліч посилань на базу відпочинку «Корал». А українські реєстри підтверджують, що за цією адресою зареєстроване ТОВ «Туристичне агентство – Супутник». Бенефіціаром цієї компанії через ТОВ «ТАС ессет менеджмент» є український бізнесмен Сергій Леонідович Тігіпко.

“ТОВ «ТС-Супутник» також є орендарем двох чималеньких ділянок землі (3,4 та 2,1 га), що знаходяться у комунальній власності Генічеської громади, на яких і розміщено приміщення бази відпочинку”, – йдеться в повідомленні.

Виконуючим обов’язки керівника установи забезпечення тюремників у Херсонській області в російському реєстрі вказаний колаборант – Саідов Ельдар Ділаверович. До цього випускник Кримського інженерно-педагогічного університету служив російським окупантам у подібній структурі в окупованому Росією Криму.

На базі відпочинку «Корал» і поряд з іншими базами відпочинку розташувалося близько 800 російських військових. Ймовірно, окупаційна влада Херсонської області вирішила убезпечити свій так званий «урядовий квартал» і заселила в найближчі бази відпочинку побільше військових.