Російські окупанти встановили кінцевий термін отримання російського паспорта на окупованій Херсонщині

На окупованій Росією території Херсонської області окупанти встановили кінцевий термін отримання російського паспорта – до вересня 2023 року. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

“Обов’язковою умовою при отримані російського документа, жителі Херсонщини повинні письмово відмовитись від українського паспорта. Також населення на окупованій Росією території змушують підписувати нові договори на постачання електроенергії тільки за наявності російського паспорта. Всім громадянам України, які відмовляться від отримання російських документів, погрожують припиненням постачання електроенергії, депортацією, конфіскацією майна та примусовим виселенням із власних осель”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

В населених пунктах тимчасово окупованого Росією Скадовського району Херсонської області військові РФ продовжують посилювати контрдиверсійні заходи. А в  тимчасово окупованому Росією Нижньосірогозькому районі російські військові погрожують депортацією та конфіскацією майна тим, хто не отримали російський паспорт.