Вісьмох прикордонників з Херсонщини повідомленно про підозру в дезертирстві

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру в дезертирстві вісьмох прикордонників з Херсонської області. Всі вони служили в районі с. Чонгар Генічеського району. Повідомлення про підозри опубліковані на сторінці Офісу Генерального прокурора.

24 лютого 2022 року, старший сержант Олексій Рудаков поїхав до с. Іванівки в районі селища Нижні Сірогози, коли його підрозділ евакуювали до Запоріжжя. Так само вчинили майстер-сержант Володимир Мирошниченко, сержант Олексій Карпус, головний сержант Дмитро Кідалов та штаб-сержант Іван Саликін.

“Донині без поважних причин обов’язки військової служби вони не виконують, до військової частини не прибувають, проводять час на власний розсуд, та не вживають жодних заходів для повернення на службу або звернення до правоохоронних чи інших державних органів. Документів, які підтверджують поважність та законність відсутності на військовій службі, вони не надали”, – йдеться у повідомленні про підозру.

Також правоохоронцям стало відомо, що сержант Олексій Зайцев та молодший сержант Дмитро Моїсеєв 24 лютого минулого року поїхали з нового місця служби свого загону в Запоріжжі.

“Також, головний сержант Євген Шевчук 27 лютого 2022 року не повернувся до тимчасового місця дислокації свого загону в Миколаєві з лікувального закладу. Чоловік був на лікарняному до 26 лютого та з наступного дня мав виконувати свої обов’язки за місцем несення служби”, – зазначено у повідомленні про підозру.

Підозрюваним прикордонникам загрожує до 12 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.