Російські окупанти згадали про викрадених херсонських дітей

У Генічеську, так звана, влада оголосила в січні 2023 року, що нібито повернула 128 дітей до окупованої Росією частини Херсонської області. Але, забула повідомити тоді про їхню долю. 26 лютого російські окупанти все ж таки вирішили розповісти про дітей, які начебто перебувають у якомусь “Генічеському коледжі сфери послуг”. Про це йдеться на сторінці Асоціації реінтеграції Криму у Facebook.

“Втім, навіть із цієї агітки, супроводженої фотографіями кількох дітей, випливає, що злочинно “реевакуйовані діти” не мають теплих речей. Також російські окупанти спішно готують злочинне “оформлення усиновлення” цих нібито “сиріт”, – йдеться в дописі.

Ймовірно, “коледжем” росіяни називають захоплений Генічеський професійний коледж, у якому немає достатньо місця, щоби розмістити понад 100 дітей. Колаборанти самі собі суперечать. 21 лютого вони повідомляли, що так званий “міністр культури” Олександр Кузьменко та “голова адміністрації Генічеського району” Олена Терських відвідали цей “коледж”, де про дітей взагалі ніхто не згадував. А вже 26 лютого вони неочікувано там з’явилися.

“Нагадаємо, що з 21 по 26 лютого 2023 року ОБСЄ та ООН прийняли низку жорстких рішень щодо депортації українських дітей росіянами. Очевидно, через це пропаганда РФ намагається заховати сліди своїх злочинів, вигадуючи фейки та фабрикуючи факти”, – йдеться в дописі.