Росія звітує про відправку в окуповані регіони України великої кількості медикаментів

Російські чиновники звітують про відправку на окуповані українські території великої кількості ліків за державною програмою, водночас, мешканці, які проживають на окупованих Росією територіях скаржаться на космічні ціни на ліки в аптеках. Про це з особистих джерел пише херсонське інформаційне видання МОСТ.

Російські та окупаційні ЗМІ опублікували дані про держпостачання ліків на окуповані території. На окуповані Росією території, Росія відправила ліків на суму більш ніж сім млрд. рублів.

“Здійснюємо постачання лікарських препаратів та медичних засобів. Ліків поставлено більше ніж на сім млрд. рублів”, – повідомив міністр охорони здоров’я РФ Михайло Мурашко.

Але на порталі єДопомога, де запущений проєкт з підтримки людей, які опинилися в скрутних обставинах можна зустріти чимало прохань про допомогу від мешканців окупованої частини Херсонщини, які, скаржаться на дуже високі ціни на ліки.

Зараз на окупованій Росією частині Херсонської області ліки дорожчі не тільки в порівнянні з довоєнними цінами, а і в порівняння з цінами станом на початок листопада 2022 року.