Служба безпеки України повідомила про підозру генеральному директору Уральських авіаліній

Служба безпеки України повідомила про підозру генеральному директору Уральських авіаліній, який надав цивільні літаки для перекидання російських військ в Україну. Про це Служба безпеки повідомила на своєму сайті.

Служба безпеки продовжує викривати злочини російських високопосадовців, які причетні до ведення війни проти України. У результаті слідчих дій зібрано доказову базу на генерального директора російської авіакомпанії Уральські авіалінії Сергія Скуратова.

“Посадовець допомагав міноборони РФ перекидати окупаційні угруповання у напрямку українського кордону. Для цього він надав шість цивільних повітряних суден, якими потім транспортували російських мобілізованих, а також їхню зброю та боєприпаси до кордону України. Встановлено, що з початку жовтня минулого року за сприяння Скуратова Росія здійснила 11 «військових» рейсів до аеропорту «Платов» у Ростовській області. Надалі окупаційні підрозділи перекидали в Україну для участі в бойових діях на східному та південному фронтах”, – йдеться в повідомленні Служби безпеки.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Скуратову про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.