Судмедексперта на Херсонщині судитимуть за держзраду

На Херсонщині судитимуть за державну зраду лікаря-судмедексперта Каховського відділення комунальної установи Бюро судово-медичної експертизи. Про це на своєму сайті повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Херсонська обласна прокуратура скеровала до суду обвинувальний акт стосовно лікаря-судмедексперта Каховського відділення комунальної установи за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Обвинувачений на даній посаді перереєстрував комунальну установу в органах юстиції РФ та впроваджує стандарти проведення судово-медичних експертиз Росії на тимчасово окупованій території Херсонщини.

“В червні 2022 року обвинувачений добровільно почав співпрацювати з російськими окупантами та зайняв посаду в незаконно створеному органі. Зайнявши дану посаду, він здійснив перереєстрацію комунальної установи в органах юстиції РФ та впроваджує стандарти проведення судово-медичних експертиз Росії на тимчасово окупованій території Херсонщини”, – йдеться в повідомленні прокуратури.