У Бериславі поліцейські збили російський дрон

В Бериславі поліцейські сьогодні збили російський дрон. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Місто Берислав було деокуповане майже одночасно з Херсоном у листопаді минулого року. І так само, як і обласний центр, з того часу піддається щоденним обстрілам із боку російської армії. В таких умовах поліцейські Херсонщини спільно з колегами з інших областей допомагають громадянам, проводять евакуації, доправляють гуманітарні вантажі, підтримують громадський порядок, фіксують воєнні злочини. І разом із цим протидіють РФ різними способами.
“Сьогодні близько 11:00 Берислав вкотре обстріляли. Цього разу російські війська скинули вибухові пристрої за допомогою квадрокоптера. Однак повернутися до господарів гаджет вже не зміг. Поліцейські з Дніпропетровщини, які виконують завдання на деокупованих територіях Херсонщини, помітили в небі дрон та спільним прицільним вогнем збили його. Після огляду залишки пристрою передали військовим”, – йдеться в повідомленні поліції.