У Херсоні на сьогоднішній день недопустимі масові скупчення людей

Масові скупчення людей у Херсоні на сьогоднішній день недопустимі. Про це заявляють в Мінреінтеграції на своєму Telegram-каналі.

До Мінреінтеграції продовжує надходити інформація, що жителі Херсона, наражаючи себе на ризик, масово скупчуються поблизу банків, пунктів видачі гуманітарної допомоги, біля супермаркетів. Надання гуманітарної та грошової допомоги населенню у прифронтових районах повинно проводитись з урахуванням всіх вимог безпеки.

“Закликаємо місцеву владу невідкладно забезпечити регулярну видачу допомоги для жителів Херсона й Херсонщини з урахуванням всіх вимог безпеки та не допускати масових скупчень людей. Саме на місцевій владі лежить відповідальність щодо організації роботи по забезпеченню безпеки та допомоги населенню: адекватне інформування про години прийому пунктів видачі гуманітарної або грошової допомоги, організація підвезення маломобільних чи пенсіонерів, робота із забезпечення оповіщення про небезпеку тощо. Військовим адміністраціям важливо вжити всіх необхідних заходів щодо інформування населення, щоб убезпечити місцевих жителів”, – йдеться в повідомленні Міністерства.