Військові РФ кожного дня обстрілюють Херсон (фото, відео)

15 лютого Херсон вчергове перебував під щільними обстрілами. З лівого берега російська армія атакує місто з РСЗВ, мінометів, та артилерії. Пошкоджені житлові будинки, лікарні, гаражі з машинами. Наслідки обстрілів бачило Суспільне.

Анатолій з дружиною оглядають будинок після обстрілу. Снаряд поцілив поруч з їх житлом. Уламки пробили дах і залетіли на горище. В цей час, розказує чоловік, вони були в іншій будівлі, це їх і врятувало.

“Снаряд вибухнув, повилітали вікна, а пожежа пізніше почалася. Її спочатку не було, потім тільки загорілось”, – каже Анатолій Солдатський.

Про пожежу чоловік дізнався від сусідів, які викликали рятувальників.

“Через ворожий обстріл виникла пожежа в житловому будинку. Пожежу вдалося ліквідувати на площі 120 кв. м. До ліквідації долучалося три одиниці техніки та 11 чоловік особового складу”, – говорить прессекретарка ГУ ДСНС України у Херсонській області Оксана Ульянова.

Розірвався снаряд і на сусідній вулиці. У будинку Миколи Савченка від вибухової хвилі повилітали вікна, посічений дах та завалився паркан. Уламками зруйнований гараж.

“Я йшов до ванної. Впав і воно гухнуло. П’ять чи сім хвилин лежав. Потім дивлюся, що все димить біля гаража, а на кухні все розкидано”, – каже Микола Савченко.

Зараз Микола прибирає наслідки обстрілу. Допомагають чоловіку сусіди.

“Ми дуже злякалися. Чесно кажучи не зовсім зрозуміли, що сталось. Ми сподівалися, що це не на нашій вулиці трапилося. Сьогодні я дізналася, що у сусідів біда така трапилася. Шукаємо можливості, щоб забити вікна, все-таки на вулиці зима”, – розповіла сусідка чоловікаЛюдмила.

За два тижні під обстріл потрапив і будинок Валентини Бондар. Вибуховою хвилею пошкодило дах, тріснули балки на горищі та побило OSB плити на вікнах.

“Ми пенсіонери. На нашій вулиці живуть пенсіонери. Навіщо нас знищувати, ми ж такі люди, як і вони? Тільки ми трохи краще від них живемо. Так ми працьовиті, ми працюємо, щоб нам було добре жити. Якщо вони ледацюги і п‘яниці, то, хто їм винний”, – каже Валентина Бондар.

Вибухом пошкодило і дроти. Електрика в оселях з’явилась за декілька годин. Під обстрілами також вкотре опинилися центр міста, мікрорайон Корабел та селище Антонівка.