У Херсоні росіяни поцілили в район, до якого досі не дотягувались (відео)

У деокупованому Херсоні з кожним днем лишається дедалі менше цілих будівель. Хаотичні обстріли житлових кварталів – стали буденністю для місцевих. Людей у обласному центрі стає менше, але в місті десятки тисяч мешканців все ж залишаються. Про йдеться в ТСН.

Влучивши не в самий будинок, а біля фундаменту, один із снаряд добряче наробив руйнувань.

‘Вікна повилітали, дах пробило”, – показують мешканці.

Окрім цього осколками прошите все заднє подвір’я. Власник обійстя Роман, планує нашвидкоруч підладнати будинок, а далі – таки виїздити з міста.

“Вже думаю, сьогодні був натяк, що час виїхати, всю окупацію я тут прожив, але напевно час прийшов”, – каже чоловік.

Так масовано цей район міста, який найбільш віддалений від лінії фронту, окупанти накрили вперше. Тут тепер діра  в багатоповерхівці і діра в асфальті, знесений дах приватного будинку. Поміж обірваних електродротів місцеві знаходять уламки ворожих снарядів. Чимало того, що буде важливим для експертизи позалітало і до квартири.

Пані Олена не одразу й зрозуміла, що прилетіло в будинок, думала, що то на вулиці вибух.

“Вперше не сильно, а другий раз вже сильніше”, – каже жінка.

Від того добрячого розриву весь балкон шкереберть. Сам боєприпас потрапив в сусідню законсервовану квартиру, де вже давно ніхто не живе. Місцеві чекають вибухотехніків, а раптом там щось не розірвалось. Люди з сусідніх вулиць приходять подивитись на черговий шрам на обличчі їхнього рідного міста. Щоразу таких шрамів стає все більше, постійно чутно розриви важких калібрів.

“Ми вже звикли” – так про постійну канонаду за вікном, часто кажуть херсонці, які не планують виїжджати.