Члени Миколаївських релігійних громад та волонтери доставили гуманітарну допомогу жителям Херсонщини

Члени Миколаївських релігійних громад та волонтери з Ковеля доставили дрова, буржуйки й продуктові набори жителям Олександрівки та Станіслава, що на Херсонщині. Дрова відвантажили на одній локації разом з місцевими жителями, буржуйки та продукти видавали особисто в руки. Про це Суспільному розповів волонтер Андрій.

Андрій народився і виріс в Німеччині, але своєю батьківщиною вважає Україну. Востаннє тут був у 2008 році.

“Я за покликом серця, за покликом Бога приїхав в Україну. Поки не набридну, не виженуть чи, скажімо грубо, не вб’ють – буду тут допомагати. Вдома залишив сім’ю”, – говорить Андрій.

Волонтер разом з членами Громади Незалежної Помісної Церкви Християн Нового Заповіту” в місті Миколаєві та Світло для світу привезли 40 кубометрів дров на потреби села Олександрівка Херсонської області. Їх передало Рівненське Обласне Об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської.

“З корпусом військових капеланів зв’язалась староста села, попросила допомоги. Привезли ще буржуйки, люди повертаються. А село не газифіковане”, – говорить військовий капелан Ратмир Гавеля.

Буржуйки виготовлені в Україні за гроші норвезької організації “Nordic Mission”.

“В нас відбувається розвантаження дров, які будуть розподілені між жителями села, які наразі проживають в ньому. Все буде розподілено рівномірно в залежності від кількості людей, що там проживають. Наразі в населеному пункті проживає 89 родин. Це приблизно 150 людей”, – говорить староста села Олександрівка Наталя Каменецька.

За словами старости, з понад 900 будинків – це 95% всіх будинків зруйновано. 270 продуктових наборів також привезли волонтери з Ковеля. Близько 20 пакетів роздали в Олександрівці, всі інші – в сусідньому Станіславі.

“Друзі наші з Німеччини дали нам деякі кошти. Сказали, щоб на ці гроші ми могли дати людям, які мають в цьому потребу. Ми все самі купляли в Ковелі. Там в одному пакеті крупи, олія. Такі, найнеобхідніші продукти. Один пакет важить до десяти кілограмів”, – говорить волонтер В’ячеслав Шевчик.