У Херсоні внаслідок підриву ГЕС російськими окупантами затоплено 15 свердловин та осетровий завод

У Херсоні внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС затоплено 15 артезіанських свердловин та єдиний в Україні державний осетровий завод. Про це повідомили директор міського комунального підприємства та Міністерство аграрної політики та продовольства України .

Через руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС та розлив річок у мікрорайоні Корабел відсутні водопостачання та електропостачання.

“У Корабельному районі станом на сьоме червня затоплено дві насосні станцій водопроводу та три насосні станції каналізації. По місту затоплено ще три насосні станції каналізації та 15 артезіанських свердловин у прибережних районах Херсона”, – йдеться в повідомленні.

Внаслідок руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС затоплений єдиний в Україні державний осетровий завод.

“Це пряма загроза подальшому відтвореню популяцій осетрових видів риб, яка може призвести до зникнення цих видів у водоймах України. Руйнація осетрового заводу матиме вкрай негативні наслідки для екологічного стану України і країн Чорноморського басейну”, – йдеться у повідомленні.

Збитки для рибної галузі складають близько чотирьох мільярдів гривень. Всього, за попередніми розрахунками, збитки від загибелі всіх біоресурсів складуть понад десять мільярдів гривень.