У разі спроби проникнення ДРГ або висадки десанту наші військові готові протистояти російським окупантам (фото, відео)

На узбережжі Каховського водосховища захисники Кіровоградської окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ вдень і вночі спостерігають за обстановкою. Про це інформує АРМІЯ.INFORM

“Ворог постійно застосовує артилерію та міномети на цьому напрямку. Більшість обстрілів хаотичні й по цивільних населених пунктах. Наш підрозділ виявляє спалахи на тому березі, коли росіяни гатять по мирних, і передає координати для відпрацювання, також веде цілодобове спостереження за водосховищем, щоб у разі спроби проникнення ДРГ або висадки десанту відправити російських окупантів на дно”, – розповів про ситуацію командир взводу Максим «Санич».
Спостереження захисники ведуть також і за допомогою мережі встановлених відеокамер. Загалом бліндажі та укриття у хлопців виконанні на відмінно. Перекриття, місця для відпочинку й несення служби, датчики руху, номери точок вогню для зайняття у разі тривоги, здавалось, таке можливо тільки десь на полігоні в показовому містечку, а не за кілька кілометрів від ворога.

“У підрозділі багато колишніх будівельників, тому за місяць справились. Звісно, після звільнення цього берега тут не така інтенсивна динаміка, як було раніше, тому маємо змогу – робимо. Хлопців примушувати щось робити не треба, адже кожен піхотинець знає, що більше накатів, то міцніше сон”, – усміхаючись, додає Максим.

Росіян тут ворогом рідко хто називає, всі порівняння належать тільки до ненормативної лексики, адже українські захисники ніколи не зможуть зрозуміти те, як можна стріляти по мирних містах і селах.

“Це наш, так би мовити, профіль – сидіти під обстрілами, а те, що вони роблять із цивільними, що тим доводиться терпіти у прифронтових населених пунктах – це жахливо й такому не має бути місця у ХХІ сторіччі. Зараз я спостерігаю за допомогою наявних засобів за обстановкою, шукаю повітряні цілі. Ми забезпеченні всім необхідним, щоб противник не доплив до цього берега”, – ділиться думками на спостережному посту старший стрілець Родіон.