У СІЗО в Сімферополі знайшли викраденого з Херсонщини чоловіка (відео)

В Сімферополі в СІЗО №2, де знаходяться політичні вʼязні із півдня, знайшли викраденого з Херсонської області українця Геннадія Ласінського. Про це на своєму сайті повідомила Кримська правозахисна група.

Як повідомляє КПГ із посиланням на свої джерела, мешканець села Велика Кардашинка Голопристанського району Херсонської області Геннадій Геннадійович Ласінський (1988 року народження) був затриманий на Херсонщині.

“За попередніми даними, йому інкримінують порушення ст. 222 КК РФ (Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення, пересилання або носіння великокаліберної вогнепальної зброї). Наприкінці жовтня 2022 року Ласінського перевезли з Херсонської області до СІЗО №2 Сімферополя, де він і знаходиться наразі”, – й деться в повідомленні КПГ.

Наприкінці 2022 року в новому СІЗО №2 утримувались близько 110 людей, яких привезли з Херсонської та Запорізької областей. Попередньо вони були викрадені, їх піддавали тортурам, а потім перевезли до Сімферополя, у спеціально створене СІЗО №2, яке повністю курується ФСБ. Крім того, в цьому СІЗО знаходяться люди, яких утримують взагалі без жодних кримінальних справ, через це до них не можуть потрапити адвокати.