Ukrainian FireFighters Foundation надали другу пожежну машину для Херсону (фото)

Друга пожежна машина від Ukrainian FireFighters Foundation поїхала рятувати життя в Херсон. Про це повідомили на Telegram-каналі ДСНС України.

Надійний, швидкий і маневровий RENAULT Premium з трьома тоннами води для гасіння пожеж “на борту”, зі зручними нішами для пожежного обладнання і можливістю розмістити цілий розрахунок вогнеборців.

“Тепер ця пожежна машина допомагатиме херсонським пожежникам у ліквідації наслідків російських обстрілів, допомагатиме в порятунку людей в Херсоні – українському місті, яке щодня “під вогнем” росіян і де вкрай бракує рятувальної техніки”, – йдеться в повідомленні ДСНС.

Разом з машиною передали до Херсону 130 комплектів форми зі Сполучених Штатів і Німеччини, пожежні шоломи, пожежні рукави та гуманітарний вантаж для херсонців.

“Щиро дякуємо всім благодійникам-клієнтам мережі АЗК «WOG», які передали свої бонуси на придбання цього пожежного авто. 1 730 000 гривень бонусами від тисяч українців перетворились у пожежну машину для наших вогнеборців і щодня рятуватиме безцінне людське життя”, – йдеться в ДСНС.