В Херсоні га вулиці продають російські ліки, вони коштують втричі більше

У Херсоні ліки продають просто на вулиці з машин. Вибір великий, всі російські, заведені з Криму. Аптеки у місті працюють, але пусті, повідомляють кореспонденти Суспільного.

“В наших аптеках крім косметики та ефірних олій нічого немає, хоч вони і працюють. Мені сама працівниця аптеки порадила пошукати необхідні ліки на вулиці, купити з машини. Сказала, іншого виходу наразі немає”, – розповіла жителька Херсона.

У Херсоні нестача ліків. Через це "процвітає" торгівля російськимиФото: Суспільне Херсон

На вулиці ліки продають прямо з машин. Вибір великий і постійні черги. Херсонці приходять купувати медикаменти, яких не можуть отримати в аптеках.

“Ліки кримські у два – три рази дорожче. Наприклад, я купую Триплексам , він був 230 грн. Зараз я його можу купити за 700-750 грн. Машин з ліками на алейках Північного і Таврійського мікрорайонів дуже багато”, – каже жінка.

У Херсоні нестача ліків. Через це "процвітає" торгівля російськимиФото: Суспільне Херсон

Якщо необхідних ліків немає, розповів житель Херсона, то їх можна замовити.

” На жаль не в аптеці, а тут на вулиці. Привозять тижні через два, але ті і того дозування, що тобі потрібні. Щоправда, у три рази дорожче”, – каже чоловік.

Подібна ситуація і в районах області.

“Моя мама живе в Новотроїцькій громаді, розповіла, що теж всі замовляють направо і наліво і через кілька днів привозять. Ціни звичайно в 3 рази вищі”, – розповіла херсонка.

У Херсоні нестача ліків. Через це "процвітає" торгівля російськимиФото: Суспільне Херсон

Жінка говорить, що на Херсонщині і в самому Херсоні є волонтери, які доставляють ліки з підконтрольної ЗСУ території, але вони в основному забезпечують потреби місцевих лікарень і, на жаль не можуть задовольнити попит всіх жителів , які опинилися в тимчасовій окупації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *