На Херсонському напрямку українські військові тримають оборону і готові до будь-якого розвитку подій (відео)

Минулої доби на Херсонському напрямку були обстріли та інші спроби противника перевірити на міцність нашу оборону. Проте українські військові тримають її міцно і готові до будь-якого розвитку подій. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявив начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін.

Поведінка російських окупантів не змінюється. Вони навмисно знищують інфраструктуру Херсонщини, обирають для цього освітні, медичні заклади та об’єкти критичної інфраструктури.

“Росія завдає ударів різним об’єктам, але лікарні є одними із основних цілей ворога. Тому що росіяни не гребують використовувати будь-які об’єкти в тому числі й цивільні для своїх цілей. Ми всі бачимо що вони завдають ударів і по об’єктах критичної інфраструктури і по помешканнях людей. І в принципі ця практика терору залишається з перших днів війни”, – сказав Єрін.

За певними ознаками російська армія готується до активізації дій на південному напрямку.

“Чого далі очікувати, побачимо пізніше. В будь-якому випадку вірогідність ракетної атаки та авіаційних ударів залишається”, – сказав Єрін.