В Херсоні викрадають родичів військових

На Херсонщині викрадають родичів українських військових. Бази даних українських громадян потрапляють в руки російських окупантів при захоплені адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів-зрадників. Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки.

«На сьогодні більшість подібних випадків фіксується на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. При цьому, викрадають як дорослих родичів (в тому числі жінок та людей літнього віку), так і дітей. Зокрема, нещодавно стало відомо, що окупанти взяли в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця», йдеться в повідомленні.

В ГУР кажуть, що росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати прибути на окуповані території в обмін на безпеку рідних.

«З міркувань безпеки, ми не називаємо імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів. Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави. Україна бореться за кожного свого громадянина», повідомляють в ГУР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *