В Росії чоловіку загрожує п’ять років ув’язнення за анекдот про втечу росіян з Херсона

В Росії чоловіку загрожує п’ять років ув’язнення за анекдот про втечу росіян з Херсона. Про це повідомляє ІРС Херсон.

У місті Рязань судитимуть чоловіка, що опублікував на своїй сторінці в «ВКонтакті» анекдот про невдачі російської армії під Херсоном, паралельно порівнявши сучасну Росію з нацистською Німеччиною. За цей жарт його можуть засудити до п’яти років позбавлення волі.

“Російська влада досить болюче сприймає будь-яку загадку про втечу своїх військ з Херсона. Жарти ж стосовно цих подій можуть взагалі загрожувати росіянам реальним тюремним строком”, – пише видання.

Проти жителя Рязанської області Василя Большакова порушили кримінальну справу за статтею про повторну «дискредитацію» російської армії через те, що він опублікував у «ВКонтакті» анекдот про відступ із Херсона. Максимальне покарання, згідно статті – п’ять років позбавлення волі.

За повідомленням росЗМІ, в будинку Большакова силовики провели обшук та вилучили мобільний телефон та ноутбук. Чоловіка вже вдруге судять за “дискредитацію російської армії”. Влітку минулого року він відбувся штрафом у 30 тисяч рублів.

Большаков називає себе “антифашистом” і продовжує відкрито критикувати російську владу в соцмережах. Російської тюрми він не боїться, адже після початку так званої “спецоперації” переїхав разом з родиною до Туреччини.