Затримано мешканця Херсона, який займав посаду в створеному росіянами псевдоправоохоронному органі

Затримано та оголошено про підозру мешканцю Херсона, який займав посаду в псевдоправоохоронному органі створеному російськими окупантами. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру місцевому мешканцю у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

“Підозрюваний під час тимчасової окупації Росією погодився на пропозицію представників спецслужб РФ та добровільно зайняв посаду так званого «спеціаліста відділу реєстрації транспортних засобів відділу ДІБДР у місті Херсон». На займаній посаді він здійснював реєстрацію та переєрестрацію транспортних засобів, перевірку документів, звірку ідентифікаційних номерів складових частин, видачу реєстраційних документів та номерних знаків до транспортних засобів”

Правоохоронці встановили місцезнаходження фігуранта та затримали його у процесуальному порядку. Наразі за клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.