Звільнений Херсон прикрасили десятками патріотичних муралів – малювали прямо на зруйнованих стінах

Українські артисти, які служать на передовій та створили об’єднання під назвою “Культурний десант” разом із художниками прикрасили звільнений від окупантів Херсон патріотичними муралами просто на напівзруйнованих від російських снарядів стінах. Про це повідомляє в Telegram голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич. 

“Будівля зруйнована. Побачили стіну – тут попадала обшивка і залишився такий фрагмент. Я подивився на нього і зрозумів, що потрібно зробити Україну. Це показує, що зараз ми будуватимемо Україну серед уламків, прибиратимемо зайве та карбуватимемо справжню Україну”, – прокоментував український музикант та телеведучий, засновник “Культурного десанту” Коля Сєрга.

“На іншій стіні розташувалася дівчинка, котра витирає герб Росії. Відоме гасло окупантів “Росія тут назавжди” змінилося на “Росія тут ніколи”, – коменту співак.

“Культурний десант” вигадав нову ініціативу – разом із художниками України вони їздять по звільнених від російських загарбників містах і розмальовують їх патріотичними графіті.