Херсон відвідав ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда

Херсон відвідав ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда. Саме на базі цього навчального закладу відновив свою роботу після евакуації за часів окупації Херсонський державний університет. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської ОВА Юрій Соболевський.

Весь цей час завдяки плідній роботі ректора ХДУ Олександра Співаковського, університет працював, не припиняючи освітній процес.

“Сьогодні разом із ректорами двох університетів провели зустріч із педагогічним колективом Херсонського державного університету. Від імені Херсонської обласної ради вручив Ігорю Цепенді подяку. Херсонська обласна рада завдячує йому особисто, а також всьому колективу та студентам Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримку і надану допомогу Херсонському державному університету. ХДУ дуже пощастило з партнером у Івано-Франківську, який надав йому прихисток. Також Ігор Цепенда відвівідав херсонський ВНЗ та облаштований на його базі Пункт незламності. На власні очі він побачив як безжально артилерією ворога руйнуються освітні заклади. Впевнений, що після нашої перемоги ми обов’язково все відновимо й надалі розвиватимемо науку і освіту Херсонщини”, – йдеться в повідомлнггі Соболевського.

Також Ігор Цепенда доставив гуманітарну допомогу для Херсону, а саме засоби для тимчасової зупинки кровотечі (турнікети), та інше.